obráběcí stroje Leadwell

   Taiwanská společnost LEADWELL se od roku 1980 zabývá výrobou a vývojem obráběcích strojů. První CNC obráběcí centrum bylo vyrobené v roce 1982 a o rok později vyrobila společnost LEADWELL první horizontální obráběcí centrum. LEADWELL se stal jedním z největších výrobců CNC obráběcích strojů na Taiwanu.
 
 
 

soustruh horizontální LEADWELL

Spolehlivé CNC soustruhy, soustružnická a multifunkční centra LEADWELL, postavené na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavená řídicím systémem FANUC, jsou díky široké nabídce volitelného příslušenství a rozměrové škále strojů, řešením ideálního poměru cena/výkon.

volitelné příslušenství: nástrojová sonda, podavač tyčí, lapač obrobků (lopatka), poháněné nástroje, protivřeteno, C osa, osa Y, nástrojová sonda, dopravník třísek, vysokotlaké chlazení, atd.

       
 
 

vertikální obráběcí centrum LEADWELL

Spolehlivá CNC vertikální obráběcí centra LEADWELL, postavená na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavená řídicím systémem FANUC / HEIDENHAIN, jsou díky široké nabídce volitelného příslušenství a rozměrové škále strojů, řešením ideálního poměru cena/výkon.

volitelné příslušenství: nástrojová sonda, obrobková sonda, středové chlazení, otočný stůl 4. osa, otočný a sklopný stůl 4. a 5. osa, odsávání par z pracovního prostoru, dopravník třísek, atd.

       
 
 

5-ti osé vertikální obráběcí centrum LEADWELL

Spolehlivá CNC vertikální obráběcí 5-ti osá centra LEADWELL, postavená na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavená řídicím systémem FANUC / HEIDENHAIN, jsou svým uspořádáním a vlastnostmi předurčena pro výrobu tvarově složité a komplexní obrábění dílců z 5-ti stran a na jedno upnutí.

volitelné příslušenství: nástrojová sonda, obrobková sonda, středové chlazení, odsávání par z pracovního prostoru, dopravník třísek, atd.

       
 
 

vertikální obráběcí centrum s automatickou paletizací LEADWELL

CNC vertikální obráběcí centra LEADWELL s automatickou paletizací, postavená na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavená řídicím systémem FANUC, jsou konstruovány pro zkrácení vedlejších časů obrábění ve vertikální rovině se dvěma integrovanými paletami, čímž optimalizují produktivitu, efektivitu a bezpečnost obsluhy.

volitelné příslušenství: středové chlazení, dopravník třísek, odsávání par z pracovního prostoru, atd.

       
 
 

horizontální obráběcí centrum LEADWELL

CNC horizontální obráběcí centra LEADWELL s automatickou paletizací, postavená na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavená řídicím systémem FANUC, jsou konstruovány pro zkrácení vedlejších časů obrábění v horizontální rovině se dvěma integrovanými paletami, čímž optimalizují produktivitu, efektivitu a bezpečnost obsluhy.

volitelné příslušenství: středové chlazení, dopravník třísek, odsávání par z pracovního prostoru, atd.

       
 
 

vertikální soustruh LEADWELL

Spolehlivé CNC vertikální soustruhy LEADWELL, postaveny na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavena řídicím systémem FANUC, jsou díky široké nabídce volitelného příslušenství a rozměrovou škálou, ideálním řešením pro obrábění kovových obrobků přírubového typu.

 volitelné příslušenství: automatická paletizace, dopravník třísek, chlazení středem nástrojových držáků, vysokotlaké chlazení, atd.

       
 LEADWELL vlastní certifikát kvality ISO 9001 a ISO 14001