obráběcí stroje Pinnacle

    Taiwanská společnost Pinnacle byla založená v roce 1976 jako rodinný podnik s hlavním záměrem výroby a vývojem CNC vertikálních center. V průběhu 30. let se společnost Pinnacle dostala do podvědomí zákazníků po celém světě jako vyspělá společnost, která neustále vylepšuje a zdokonaluje výrobu CNC obráběcích strojů.
 
 
 

vertikální obráběcí centrum Pinnacle

Spolehlivá CNC vertikální obráběcí centra Pinnacle, postavená na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavená řídicím systémem FANUC / HEIDENHAIN, jsou díky široké nabídce volitelného příslušenství a rozměrové škále strojů, řešením ideálního poměru cena/výkon.

volitelné příslušenství: nástrojová sonda, obrobková sonda, středové chlazení, otočný stůl 4. osa, otočný a sklopný stůl 4. a 5. osa, odsávání par z pracovního prostoru, dopravník třísek, atd.

       
 
 

5-ti osé vertikální obráběcí centrum Pinnacle

Spolehlivá CNC vertikální obráběcí 5-ti osá centra Pinnacle, postavená na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavená řídicím systémem HEIDENHAIN, jsou svým uspořádáním a vlastnostmi předurčena pro výrobu tvarově složité a komplexní obrábění dílců z 5-ti stran a na jedno upnutí.

volitelné příslušenství: nástrojová sonda, obrobková sonda, středové chlazení, odsávání par z pracovního prostoru, dopravník třísek, atd.

       
 
 

horizontální obráběcí centrum Pinnacle

CNC horizontální obráběcí centra Pinnacle s automatickou paletizací, postavená na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavená řídicím systémem FANUC, jsou konstruovány pro zkrácení vedlejších časů obrábění v horizontální rovině se dvěma integrovanými paletami, čímž optimalizují produktivitu, efektivitu a bezpečnost obsluhy.

volitelné příslušenství: středové chlazení, dopravník třísek, odsávání par z pracovního prostoru, atd.

       
 
 

portálové obráběcí centrum Pinnacle

Spolehlivá CNC portálová obráběcí centra Pinnacle, postavena na pevném litinovém základu ze šedé litiny, vybavena řídicím systémem FANUC / HEIDENHAIN, jsou díky široké nabídce volitelného příslušenství, rozměrové škále strojů, velkým posuvům a kapacitou stolů ideálním řešením pro obrábění rozměrných obrobků ve 3 až 5-ti osách.

volitelné příslušenství: středové chlazení, dopravník třísek, otočný stůl, otočný a sklopný stůl, variace obráběcích hlav, atd.

       
 
 

konvenční frézka Pinnacle

Spolehlivé stolové a konzolové frézky Pinnacle, jsou určeny pro jednoduché frézovací, vrtací a vyvrtávací operace.

Jednoduché univerzální vertikální frézky s převodovkou vřeteníku, nebo variátorem hlavního vřetena, s otočným ramenem a naklápěcím vřetenem, jsou určeny pro jednoduché frézovací, vrtací a vyvrtávací operace především v malosériové a nástrojařské výrobě.

 

       
 Pinnacle vlastní certifikát kvality ISO 9001