technologická podpora

     

    V technologické podpoře CNC obábění spolupracujeme se společností technology-support s.r.o., která vznikla v roce 2003 jako odpověď na požadavky trhu přiblížit technickou podporu technologického produkčního CAM softwaru GibbsCAM českým a slovenským uživatelům.
    Kromě prodeje, školení a servisu produkčního technologického CAD/CAM softwaru GibbsCAM, firma technology-support zajišťuje školení a technickou podporu uživatelům CNC obráběcích strojů s řídicími systémy Acramatic 2100 CNC, Fanuc, Heidenhain, Mefi, Mitsubishi i Siemens-Sinumeric, nabízí celou škálu služeb pro výrobce a uživatele CNC obráběcích strojů.

     

     Jednoduše výkonný CAM systém

 

 

Systém GibbsCAM je vhodný pro uživatele, kteří potřebují programovat CNC obráběcí stroje a hledají osvědčený software za přijatelnou cenu. Všechny produkty skrývající se pod touto značkou jsou vytvářeny na základě analýz konkrétních situací a zavedených zvyků technologie obrábění, aby „uměly" to, co od nich zákazník očekává a bylo snadné se je naučit i používat. 

YouTube video

     

Chcete ušetřit za mzdy, odvody na zdravotním a sociálním pojištění a zároveň zvýšit kvalifikaci Vašich zaměstnanců?    ... více informací zde